O firmie

Obudowy wykorzystywane w elektronice to produkty, bez których ta branża nie może skutecznie funkcjonować. Elektronika stosowana w przemyśle lub urządzeniach codziennego użytku musi być zamknięta w jakąś obudowę.

Nasza firma specjalizuje się w produkcji właśnie tego typu obudów i innych elementów metalowych pomagających chronić delikatną elektronikę. Dzięki doświadczeniu, jakie zdobywamy od 1963r wiemy jak ważnym elementem jest dobrze zaprojektowana i następnie właściwie wykonana obudowa. Od jej, jakości zależy czy elementy delikatnej elektroniki będą należycie zabezpieczone i będzie można je łatwo zamontować a następnie serwisować.

My proponujemy wykonanie spersonalizowanych obudów odpowiadających indywidualnym potrzebom i właściwościom danego produktu. Gwarantuje to oryginalność i idealne parametry wytworzonej obudowy, co przekłada się bezpośrednio, na jakość finalnego produktu.

W dzisiejszych czasach nawet od urządzeń przemysłowych wymaga się atrakcyjnego wyglądu i funkcjonalności, co może zapewnić po za odpowiednią elektroniką właściwa obudowa przystosowana do warunków, w jakich urządzenie będzie pracować.

Tak więc, po co stosować typowe uniwersalne obudowy nie do końca spełniające wymogi jak można „ubrać” swoją drogocenną elektronikę w coś, co jest właśnie dla niej stworzone.

Zapraszamy do współpracy

O firmie

Firma została założona w 1963r. Specjalizujemy się w wykonywaniu dla naszych klientów, zaprojektowanych pod ich wymagania konstrukcji z blach.

Kontakt

Adres: ul.Przecławska 9,
03-879 Warszawa

NIP: 527-24-22-338
Telefon: 601 20 33 18
Email: sesmil@sesmil.pl

Nawigacja

FAQ